W niedzielę, 19 stycznia w Ciechanowie odbył się IV Turniej o Puchar Prezydenta Ciechanowa w hokeju na lodzie. W turnieju nie zabrakło reprezentantów naszego miasta, drużyny Stalowych Rekinów Działdowo, którzy zajęli wysokie trzecie miejsce.

Działdowianie w pierwszym pojedynku zmierzyli się z późniejszymi zwycięzcami turnieju Diabłami Grabce. Po bardzo wyrównanej grze górą był przeciwnik i jak się później okazało był to jedyny mecz przegrany przez działdowską drużynę wynikiem 2:3. W drugim mecz działdowscy zawodnicy spotkali z dobrze im znaną drużyną Orłów Przasnysz. Triumfator zeszłorocznych zawodów tym razem musiał uznać wyższość Stalowych Rekinów i po świetnej grze działdowian spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2. Ostatnie starcie to mecz o trzecie miejsce z gospodarzami turnieju zespołem Ice Team Ciechanów. Zawodnicy „Stalowych Rekinów” wyszli na to spotkanie bardzo zmotywowani i nie dali najmniejszej szansy przeciwnikowi pewnie pokonując miejscowych aż 9:2.

- Najwięcej czasu na lodzie spędził Mirek Duchna, który jako obrońca zanotował znakomity występ w turnieju. Także Mariusz Kowalkowski, strzelec 5 goli, udział w ciechanowskich zawodach może uznać za udany, jednak najlepszym zawodnikiem drużyny wybrano Roberta Chimkowskiego. Był najskuteczniejszym zawodnikiem. Zdobył 6 bramek. Tyle samo goli co Chimkowski strzelili łącznie pozostali zawodnicy „Stalowych Rekinów”. Ten wszechstronny i niezwykle waleczny zawodnik w dużym stopniu przyczynił się do naszego sukcesu – relacjonuje hokeista Marcin Zybert.

Działdowska drużyna wystąpiła w składzie: Marcin Zybert, Robert Chimkowski, Robert Kowalkowski, Mirosław Duchna, Sylwester Margalski, Krzysztof Brzoska, Dariusz Piotrowicz oraz Mateusz Brzozowski.

Bramki strzelali: Robert Chimkowski – 6, Mariusz Kowalkowski – 5, Marcin Zybert – 3, Krzysztof Brzoska, Sylwester Margalski, Dariusz Piotrowicz – 1.