Był znakomitym piłkarzem Iskry Narzym, a później jej prezesem. Pamięć zmarłego przed dwoma laty Eugeniusza Przyborskiego jego koledzy uczcili po sportowemu. Już po raz drugi rozegrano turniej poświęcony temu wybitnemu sportowcowi i działaczowi z Narzymia. Przy okazji także wspominano zmarłego niedawno tragicznie Wojciecha Gutkowskiego. Ich pamięć uczczono chwilą ciszy. W niedzielnym turnieju (4 sierpnia) rywalizowały cztery drużyny.

W pierwszym meczu MKS Działdowo pokonał Tamkę Dzierzgowo 2:0. Bramki dla działdowian strzelili: Jakub Zębalski i Kacper Ciesielski.

W drugim meczu Iskra Narzym zremisował z Orłem Janowiec Kościelny 1:1 i o zwycięstwie rozstrzygnęły rzuty karne. Bramkę w normalnym czasie gry zdobył dla Iskry Dawid Arczewski. W serii jedenastek lepsi okazali się piłkarze Orła, którzy wygrali 4:2.

Przegrane drużyny rozegrały mecz o 3. miejsce. Iskra Narzym pokonała Tamkę Dzierzgowo 3:2. Gole dla Iskry strzelili: Bartosz Skuza, Igor Młodziejewski i Dawid Arczewski.

W meczu o pierwsze miejsce MKS Działdowo pokonał Orła Janowiec Kościelny 2:1. Gole dla MKS zdobyli: Kacper Ciesielski i Damian Zieliński, obydwa po rzutach karnych.