Po rozgrywkach zasadniczych Iskra Narzym, grająca w klasie A zajęła 10. Miejsce w końcowej tabeli i musiała walczyć w meczach barażowych o pozostanie w tej klasie rozgrywek.

Najpierw rozegrała pierwszy mecz z drużyną Wałpusza 07 Jesionowiec na ich boisku. W normalnym czasie padł remis 1:1. Po golu Dawida Arczewskiego Iskra objęła w 61. minucie gry prowadzenie. Gospodarze doprowadzili w 80. minucie do wyrównania. Mecz zakończył się wynikiem nierozstrzygniętym i sędzia zarządził dogrywkę, która nie przyniosła rozstrzygnięcia. W takim wypadku zespoły wykonywały rzuty karne. Lepiej egzekwowali jedenastki gospodarze, którzy zdobyli cztery gole, natomiast narzymianie wykorzystali trzy jedenastki po uderzeniach Dawida Arczewskiego, Mateusza Rynkowskiego i Adriana Cieszkowskiego.

Iskra musiała przystąpić po trzech dniach do kolejnego barażu. W minioną sobotę Iskra ponownie grała na wyjeździe z Orłem Czerwonka. Tym razem drużyna z Narzymia pokonała gospodarzy 2:1 po celnych uderzeniach najlepszego strzelca Dawida Arczewskiego. Zwycięski gol padł już w doliczonym czasie gry. Dzięki temu Iskra w kolejnym sezonie występować będzie w piłkarskiej klasie A