Trener juniorów starszych Miejskiego Klubu Sportowego „Działdowo” Piotr Figurski przebywał na stażu trenerskim w Akademii Legii Warszawa. Od 10 do 14 marca trener pracował przy drużynach U-17 CLJ, U-16 i U-15 CLJ.

- W ramach stażu brałem udział w zajęciach treningowych, zapoznałem się ze strukturą organizacyjną klubu i pionu sportowego, uczestniczyłem w spotkaniach i rozmowach z trenerami, koordynatorami i dyrektorem Akademii oraz obserwowałem mecze sparingowe i mistrzowskie – mówi Piotr Figurski. Poza ramowym programem stażu trener brał udział w treningach drużyny rezerw i obserwował zajęcia drużyn dziecięcych trenujących w ramach projektu Legia Soccer Schools. Po stażu został również zaproszony na mecz 26. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią a Śląskiem Wrocław. Warto dodać, że Piotr Figurski rozpoczął kurs UEFA A. Zdobyte uprawnienia będą mu pozwalały prowadzić drużyny na poziomie trzeciej ligi.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!