Niemoc Delfina trwa nadal. To już piąta porażka z rzędu zespołu z Rybna. Ostatni pojedynek bez porażki miał miejsce 5 września w Rybnie w meczu remisowym z MKS Korsze, natomiast ostatni raz drużyna Delfina wygrała w Olsztynku 2:0 i było to 29 sierpnia. W Lubawie do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy i taki widniał na tablicy do 75. minuty. Chwilę później Motor zdobył pierwszego gola po uderzeniu Cezarego Sobolewskiego, a po kolejnych dziesięciu minutach padła druga bramka po strzale Radosława Gajewskiego. Na poprawienie swojego bilansu Delfin będzie miał okazję w najbliższą sobotę o godzinie 15. na własnym boisku w meczu przeciwko Mazurowi Ełk. Zespół z Rybna plasuje się aktualnie na 13. miejscu z dorobkiem 14 punktów.