Drużyny piłkarskie z naszego powiatu przygotowują się do nowego sezonu piłkarskiego. Oprócz zajęć treningowych niektóre drużyny także rozgrywają mecze kontrolne.

W miniona środę MKS Działdowo rozegrał sparing ze swoimi młodszymi kolegami z klubu. Po grze 2x30 minut lepsi okazali się seniorzy, którzy już niebawem walczyć będą w klasie A. Starsza drużyna z Działdowa pokonała młodzież 4:0. Bramki strzelili: Kacper Bąbalicki, Adam Pawlaczyk, Szymon Gęsicki i Hubert Madej. W najbliższy weekend seniorzy MKS grać będą w Działdowie z Welem Lidzbark.

Polonia Iłowo pierwszy mecz kontrolny rozegrała w minioną sobotę w Iłowie z zespołem juniorów Mławianki 2002. Wygrała Polonia 3:1. Gole dla podopiecznych Huberta Lemanka zdobyli: Kacper Górny, Aleksander Kruszyński i Maciej Komorowski.
W najbliższy piątek na boisku w Iłowie Polonia podejmować będzie Delfina Rybno.

Iskra Narzym pokonała w sobotę Wkrę Radzanów 2:1. Gole dla Narzymia strzelili: Łukasz Lewalski i Dawid Arczewski. W najbliższy weekend Iskra może rozegra kolejny mecz kontrolny, ale na chwilę obecną zarząd poszukuje sparingpartnera.