20. Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu „Działdowo Cup 2020” przełożony. Główną przyczyną tej decyzji jest rozprzestrzeniający się koronawirus. 

-  Po raz pierwszy w 20-letniej historii turnieju musieliśmy, dla bezpieczeństwa 350 dzieci, zmienić termin zawodów. W związku z koronawirusem XX Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu „Działdowo Cup 2020”, który miał być w dniach 13-15 marca został odwołany, a nowy wstępny termin wyznaczony został na 20-22 listopada 2020 roku. Jako organizatorzy po rozmowach z dyrekcjami szkół, które miały gościć uczestników z Ukrainy, Litwy, Białorusi, Mołdawii i Polski oraz ludźmi obsługującymi turniej i na wzgląd o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich biorących udział w tym przedsięwzięciu sportowym zdecydowaliśmy o zmianie terminu - mówi organizator Zdzisław Ziółkowski.

- W imieniu swoim i organizatorów przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale mieliśmy na względzie bezpieczeństwo ponad 300 uczestników. Dotychczasowe przygotowania nie poszły na marne, tylko zostały odwleczone w czasie. Wszystkie nagrody przekazane przez sponsorów będą czekać na uczestników. Liczymy na państwa wyrozumiałość i zapraszam do udziału w wyznaczonym drugim terminie turnieju - dodaje organziator.