Miejski Klub Sportowy „Działdowo” jest nadal niepokonany w rozgrywkach piłkarskiej klasy B. Tym razem podopieczni Krzysztofa Pieckowskiego pokonali na wyjeździe Zamek Szymbark 1:0. Bramkę na miarę trzech punktów zdobył w 50 minucie Adam Pawlaczyk. MKS ma na swoim koncie 61 oczek i jest liderem rozgrywek, które kończą się już w najbliższy weekend. W ostatnim meczu działdowianie podejmą na własnym boisku LZS Fijewo. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 14.00.

Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo przegrali w finale Superligi z Bogorią Grodzisk Mazowiecki 0:3. Tym samym podopieczni Jiriego Vrablika zdobyli srebrne medale Mistrzostw Polski. 

W sobotę, 18 maja piłkarze MKS Działdowo wygrali mecz w Kisielicach z Olimpią 6:2. Gole dla naszej drużyny strzelili: Damian Kalisz 2 (w 4 i 65 minucie gry), Adam Pawlaczyk 2 (42 i 60 minuta) oraz dwie bramki samobójcze (18 i 83 minuta). W ostatnich trzech minutach, przy prowadzeniu 6:0, nasz zespół stracił dwa gole. Wygrana w Kisielicach zapewniła naszej drużynie awans do klasy wyższej na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek. MKS zdobył do chwili obecnej 52 punkty i jest liderem tabeli.

W najbliższą sobotę MKS miał rozegrać mecz w Nidzicy ze Startem II. Meczu tego nie będzie, albowiem Start II wycofał się z rozgrywek i nasza drużyna zdobędzie punkty bez gry. 

Po wygranej 3:0 w Działdowie, w pierwszym spotkaniu półfinałowym, mecz w Gdańsku był tylko formalnością. Działdowski Dekorglass na trudnym terenie ponownie pokonał Unię-AZS Gdańsk, tym razem 3:1.

W rozgrywkach klasy B działdowski MKS rozegrał w sobotę, 13 kwietnia kolejny mecz o mistrzowskie punkty. Rywalem na stadionie w Działdowie był Wicher Gwiździny i trzeba przyznać, że nie powiał zbyt mocno.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!