Ten zespół wyraźnie nie pasuje swoją grą Polonii Iłowo. Jesienią Polonia także nie potrafiła pokonać, niżej usytuowanej w tabeli drużyny z Turznicy, padł tam remis (było 2:2). Tym razem było podobnie, drużyny podzieliły się punktami.

Trwa plebiscyt na najpopularniejszego sportowca w gminie Rybno za rok 2020. W dniach od 15 do 28 marca 2021 r. (do godz.20.) można oddawać głosy na swojego ulubieńca. Oddając głos na swojego kandydata wystarczy kliknąć „lubię to” lub „serduszko” pod zdjęciem kandydata, które zostało opublikowane na facebookowej stronie serwisu informacyjnego Syla.

Takie hasło znane jest w środowisku piłkarskim. Pasuje do niego w ostatnim okresie młody piłkarz działdowskiej Wkry Oskar Wojnach. Jego trenerem był do niedawna Zbigniew Borowski. Obecnie Oskar występuje w Stomilu Olsztyn i gra w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Jego obecna drużyna pokonała najpierw Polonię Warszawa 6:5, a następnie Legię Warszawa 3:1. Oby talent Oskara rozwijał się prawidłowo.

Informowaliśmy na naszych łamach o kłopotach zdrowotnych tenisisty działdowskiego Dekorglassu, lidera polskiej kadry narodowej, Jakuba Dyjasa. Dziś mamy do przekazania dobre wiadomości. Otóż nasz zawodnik, po okresie kwarantanny, w związku z zakażeniem covid 19, wznowił niedawno treningi. – Pierwszy test po okresie izolacji przyniósł wynik negatywny i mam nadzieję, że podobnie będzie w przypadku drugiego badania 8 marca. Chciałbym już bez żadnych przeszkód udać się 10 marca do Azji na bardzo ważny turniej. Wiemy z Samuelem Kulczyckim o co zagramy – powiedział na stronie internetowej PZTS reprezentant kadry narodowej Jakub Dyjas. Po pierwszym treningu w Gdańsku wraz z Patrykiem Chojnowskim odczuwał jeszcze skutki koronawirusa, głównie w odniesieniu do kondycji. Zawodnik liczy, że z każdym następnym treningiem będzie już tylko lepiej. Światowe kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Tokio odbędą się w stolicy Kataru – Doha w dniach 14-17 marca. Liczymy na dobre występy naszych zawodników.

Sympatycy koszykówki szykowali się na kolejne turnieje w kategorii old boyów. Mężczyźni 55+ mieli rozegrać swój turniej w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej w marcu, ale i ten, już przesunięty termin, nie dojdzie do skutku.