Wesele jest wyjątkowym i niepowtarzalnym wydarzeniem w życiu młodej pary. Wybór odpowiedniej sali weselnej ma ogromny wpływ na to, czy uroczystość będzie udana. Położony pod Lublinem Hotel Trzy Róże, spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających gości. Dlaczego warto wybrać właśnie ten obiekt na swoje wesele? 

Od wprowadzenia ustawy regulującej zakłady bukmacherskie w Internecie, liczba dostępnych stron, gdzie legalnie można grać w Internecie znacząco zmalała. Nie należy się jednak przejmować, bo kolejne firmy posiadają licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka ich kursy wydają się mniejsze niż te, które możesz znaleźć u ich nielicencjonowanych konkurentów, to gra u nich, ma wiele zalet. Sprawdź, jakie plusy i minusy mają konkretni bukmacherzy oraz dlaczego warto grać u legalnego dostawcy zakładów wzajemnych.

W czwartek, 2 maja palił się budynek wielorodzinny w miejscowości Pląchawy w gminie Dabrówno. Ogień przez kilka godzin gasiły zastępcy z PSP Ostróda oraz ochotnicy z Pietrzwałdu, Marwałdu, Tułodziadu, Dylewa Frygnowa i Ostródy.

Spread jest różnicą między kursem (ceną) sprzedaży, a kursem (ceną) kupna aktywów, czyli zasobów majątkowych o wiarygodnie określonej wartości, jak waluty czy papiery wartościowe. To spread określa czy dana transakcja walutowa jest korzystna czy nie.

Nadzwyczajne walne zebranie akcjonariuszy Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej SA w Mławie 29 marca podjęło uchwałę rozwiązaniu spółki i rozpoczęciu jej likwidacji. Należące do niej autobusy mają obsługiwać połączenia tylko do 21 czerwca, czyli do ostatniego dnia nauki w bieżącym roku szkolnym.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!