Policjanci ruchu drogowego z Działdowa prowadzili czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Lidzbarku. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, w wyniku czego dwie osoby trafiły do szpitala. 

Dwoje policjantów z jednostki w Działdowie brało udział w pozorowanej akcji ratunkowej związanej z wypadkiem, gdy w pewnej chwili musieli podjąć zupełnie realną interwencję w związku z kradzieżą sklepową.

W piątek, 19 kwietnia w Działdowie doszło do śmiertelnego zdarzenia drogowego. Kierujący rowerem 49-letni mieszkaniec gminy Działdowo, jadąc chodnikiem przy ulicy Wolności nie zatrzymał się przed skrzyżowaniem z ulicą Stefana Wyszyńskiego i zderzył się z nadjeżdżającym pojazdem marki Land Rover. Kierujący samochodem, mieszkaniec Lidzbarka, z drogi z pierwszeństwem skręcał w lewo w drogę podporządkowaną. Mężczyzna był trzeźwy.

W wyniku poniesionych obrażeń rowerzysta zmarł w szpitalu. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia działdowska policja.

Dwie mieszkanki Działdowa odpowiedzą za wykroczenia i przestępstwa kradzieży. Wśród ich łupów znalazła się m.in. wiertarka. Wcześniej kilkukrotnie były zatrzymywane w związku z kradzieżami m.in. narzędzi, tekstyliów i artykułów kosmetycznych w sklepach na terenie Działdowa oraz sąsiednich miejscowości.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!