Wiemy, kto będzie gwiazdą tegorocznej edycji Hoffer Superhit Festival. W sobotę, 7 grudnia na działdowskiej scenie wystąpi Michał Szpak. Bilety na koncert można nabyć w biurze Miejskiego Domu Kultury.

To będzie prawdziwy hit, bowiem w rankingach na najlepsze polskie koncerty Michał Szpak zajmuje pierwsze miejsce. Artysta bardzo dużo koncertuje w Polsce, na jego koncerty przychodzą dziesiątki tysięcy widzów, reagujących bardzo emocjonalnie i żywiołowo. - Bilety na koncert gwiazdy, zazwyczaj kształtują się w przedziale od 100 zł do 140 zł. U nas w Działdowie wyjątkowo można je nabyć w cenie 60 zł. To doskonała okazja, aby na żywo cieszyć się muzyką Michała Szpaka – mówi dyrektor MDK w Działdowie Sławomir Rutkowski.

Michał Szpak pokazał się szerszej publiczności po występie w Eurowizji, gdzie zaśpiewał utwór „Color Of Your Life”. We wrześniu 2018 miał premierę drugi album Michała Szpaka zatytułowany „Dreamer” i już w pierwszym tygodniu sprzedaży znalazł się na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży OLIS - najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Pierwszym singlem, z nowego albumu był utrzymany w klimatach rockowych utwór „Don’t Poison Your Heart”. Na liście przebojów Radia ZET utwór „Don’t Poison Your Heart” wielokrotnie znajdował się na pierwszym miejscu, a w głosowaniu na Interii zdobył tytuł Największego Polskiego Przeboju 2017 roku. Drugim singlem z nowego materiału był „King Of The Season” – nowoczesny kawałek, połączenie rocka, bluesa i popu. Trzeci singiel z nowego album Michała Szpaka to nastrojowa ballada „Rainbow” oparta na partii fortepianu i subtelnym, wyzwalającym emocje wokalu artysty. Album Dreamer zdobył uznanie krytyków muzycznych i jest gorąco przyjmowany przez publiczność.