Zarząd Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Działdowie odwołuje spotkania wspólnot mieszkaniowych, które były planowane w dniach 12-31 marca 2020 roku.

- W związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia, dotyczącymi informacji o przypadkach zachorowań na COVID-19 - chorobę wywoływaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce i Europie, uprzejmie informuje, iż w trosce o ochronę zdrowia mieszkańców, w celu zminimalizowania ewentualnego ryzyka zachorowań, zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania zakażenia, odwołuje spotkania wspólnot mieszkaniowych planowane w dniach 12-31 marca 2020 roku – informuje prezes Sławomir Pszenny.

O nowym terminie spotkania mieszkańcy zostaną poinformowani w oddzielnym pisemnym zaproszeniu.

- Jednocześnie zwracamy się z prośbą do naszych klientów i mieszkańców Działdowa, aby sprawy nie wymagające osobistej wizyty w PGKiM np. płatności czy zgłoszenia realizować drogą telefoniczną lub elektroniczną. Nasi pracownicy są do państwa dyspozycji pod numerem telefonu 48 23 697 25 60 oraz pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności jakie powoduje ta wymagająca od nas wszystkich spokoju i odpowiedzialności sytuacja – dodaje Sławomir Pszenny.