Od grudnia 2019 roku do marca 2020 trwał sezon na działdowskim lodowisku. 8 marca był ostatnim dniem, w którym funkcjonowało działdowskie lodowisko w obecnym sezonie. Cieszyło się ono wyjątkowo dużym zainteresowaniem.

Z lodowiska korzystali wszyscy chętni, od maluchów po dorosłych. W lutym odbył się także turniej hokejowy z udziałem sporej liczby drużyn, wśród których najlepszym okazał się zespół z Działdowa – Stalowe Rekiny. Ponadto odbyły się także dwie ciekawe imprezy, „Błękitna sztafeta” dla uczniów klas 1-3 oraz turniej „O złoty krążek” dla młodzieży klas 4-8, w których startowały wszystkie działdowskie szkoły. Te imprezy maja wejść na stałe do kalendarza zimowych imprez. Krótkiego podsumowania sezonu zimowego na działdowskim lodowisku dokonał jego administrator, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Działdowie.

- Zakończył się okres jedenastego już sezonu użytkowania naszego lodowiska i jest to drugi rok lodowiska zadaszonego. Prawdę mówiąc frekwencja w tym sezonie przeszła moje najśmielsze oczekiwania, odwiedziło nasze lodowisko około 30 tys. osób. W przyszłym sezonie postaramy się je w dalszym ciągu unowocześniać i wyposażać w niezbędny sprzęt np. nową ostrzałkę do łyżew. W zakończonym sezonie nie mieliśmy żadnego przestoju, choćby ze względu na nieprzewidzianą awarię, a agregat do polerowania tafli lodowej jest coraz bardziej zużyty, czas pomyśleć o nowym zakupie lub gruntownym remoncie. O tym musimy myśleć już teraz, aby następny sezon był również udany – powiedział dyrektor MOSiR Grzegorz Kaszubski.