Druga kolejka superligi tenisa stołowego rozegrana została, prawie w komplecie (rozegrano cztery mecze), na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Nasz Dekorglass spotkał się z aktualnym mistrzem Polski Bogorią Grodzisk Mazowiecki i wziął rewanż za porażkę z czerwca w meczu finałowym mistrzostw Polski w Gdańsku. Tym razem nasza drużyna okazała się lepsza i po morderczym meczu wygrała 3:2. Po pierwszym, wygranym pojedynku Vrablika z Badowskim i to w pięknym stylu, wydawało się, że w drugiej walce Shihao Wei zdobędzie bez trudu kolejny punkt w pojedynku z Siruckiem. Niestety nasz zawodnik zawiódł i uległ Czechowi grającemu w Bogorii 1:3.

Więcej w aktualnym wydaniu TD. 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!