W sobotę, 31 sierpnia na orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Działdowie rozegrano jubileuszowy turniej im. Jerzego Smolicza.

Patron imprezy był w przeszłości pierwszym dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3, nauczycielem wychowania fizycznego, sędzią sportowym, działaczem, wychowawcą młodzieży. Zmarł w bardzo młodym wieku, bo zaledwie 45 lat. Dla uczczenia Jego pamięci organizowane są w Działdowie turnieje piłkarskie dla najmłodszych. W sobotnim turnieju uczestniczyło 5 zespołów z rocznika 2010 i młodsi. W sumie rozegranych zostało 10 spotkań, a najlepszym zespołem była Olimpia Olsztynek, która wygrała wszystkie swoje mecze. Na drugim miejscu zakończyła zmagania drużyna Poncio Lidzbark, na trzecim Mławianka, na czwartym Wkra II Działdowo i na piątym Wkra I.

Drużyna z Lidzbarka grała w składzie: Krystian Gutowski, Radosław Gutowski, Adam Wiśniewski, Adam Cybulski, Janusz Lemański, Oliwier Rykaczewski, Igor Cichocki, Filip Chojnowski, Dominik Plata, Dominik Dąbrowski, trener Piotr Cybulski

 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!