W sobotę, 18 maja piłkarze MKS Działdowo wygrali mecz w Kisielicach z Olimpią 6:2. Gole dla naszej drużyny strzelili: Damian Kalisz 2 (w 4 i 65 minucie gry), Adam Pawlaczyk 2 (42 i 60 minuta) oraz dwie bramki samobójcze (18 i 83 minuta). W ostatnich trzech minutach, przy prowadzeniu 6:0, nasz zespół stracił dwa gole. Wygrana w Kisielicach zapewniła naszej drużynie awans do klasy wyższej na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek. MKS zdobył do chwili obecnej 52 punkty i jest liderem tabeli.

W najbliższą sobotę MKS miał rozegrać mecz w Nidzicy ze Startem II. Meczu tego nie będzie, albowiem Start II wycofał się z rozgrywek i nasza drużyna zdobędzie punkty bez gry.