W niedzielę, 2 lipca na terenach sportowych w Malinowie koło Działdowa rozegrana zostanie kolejna edycja zawodów w powożeniu zaprzęgami parakonnymi. Organizatorem zawodów jest Działdowskie Towarzystwo Jeździeckie.

- Jest to już nasza 15. edycja zawodów i co roku cieszyły się one dużym zainteresowaniem uczestników jak również publiczności. Zaproszenia rozesłaliśmy do wielu stadnin konnych z kilku województw, m.in. z podlaskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Spodziewamy się, że kilkanaście załóg odpowie na nasze zaproszenie. Początek tegorocznych zmagań zaplanowany jest na godzinę 13. w pierwszą niedzielę lipca, na które to zawody serdecznie wszystkich sympatyków tej dyscypliny zapraszam – powiedział odpowiedzialny za przygotowanie zawodów Jerzy Grzela. Swoim patronatem zawody objęli; Starosta działdowski, burmistrz Działdowa i wójt gminy Działdowo.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!