W niedzielę, 20 stycznia w Ciechanowie odbył się III Turniej Hokejowy o Puchar Prezydenta Miasta. Wystartowały w nim cztery drużyny, w tym reprezentanci naszego miasta - Stalowe Rekiny Działdowo.

W pierwszym meczu hokeiści z Działdowa zmierzyli się z drużyną Torpeda Warszawa. Po bardzo wyrównanym meczu zwycięsko z tafli zeszli zawodnicy Stalowych Rekinów pokonując rywala 6:5. Drugi mecz przyszło im rozegrać z faworytami turnieju oraz triumfatorami poprzednich rozrywek Orłami Przasnysz. Po zaciętej walce tryumfowali przeciwnicy 3:6. Ostatni mecz to spotkanie z gospodarzami turnieju ekipą Ice Team Ciechanów. Nasi hokeiści po dość jednostronnej grze zwyciężyli 10:2 i ostatecznie zajęli wysokie drugie miejsce w turnieju. Najlepszym zawodnikiem działdowskiego zespołu został wybrany Mirosław Duchna.

W drużynie Stalowych Rekinów Działdowo zagrali: Marcin Zyber, Robert Chimkowski, Duchna Duchna, Sylwester Margalski, Krzysztof Brzoska, Dariusz Piotrowicz, Patryk Bartkowski, Mikołaj Rojewski, Sebastian Rogalski oraz Przemysław Drążewski.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!