Z okazji kolejnej rocznicy nadania praw miejskich dla Działdowa, rozegrany zostanie bieg na dystansie 10 km pod nazwą „Działdowska dycha”. Start do biegu nastąpi na działdowskim stadionie o godzinie 10.00.

Organizator biegu ustalił limit startujących i wynosi on 250 osób. Do soboty zgłosiło się ponad 200 chętnych i należy sądzić, że w biegu wystartuje komplet biegaczy. Dla wszystkich startujących przygotowane są pamiątkowe medale oraz drobne upominki. Najlepsze trójki w kategorii open kobiet i mężczyzn otrzymają puchary i nagrody rzeczowe. Trzy pierwsze zawodniczki i zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają statuetki. Trzy najlepsze działdowianki i trzej najlepsi działdowianie otrzymają statuetki i nagrody rzeczowe. To już czwarta edycja „Działdowskiej dychy”. Organizatorem biegu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie.

Więcej o biegu można przeczytać na stronie www.mosirdzialdowo.pl

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!