Już po raz czwarty Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie będzie organizatorem „Urodzinowej dychy”. To sportowy akcent obchodów kolejnej rocznicy nadania praw miejskich miastu Działdowo.

- W tym roku jesteśmy przygotowani na przyjęcie 250 biegaczy, na których czeka bogaty pakiet startowy. Uczestnicy tegorocznego biegu wystartują 15 sierpnia o godzinie 10, a trasa niezmiennie przebiegać będzie ulicami: Sportową, Okrężną, Zacisze, Sportową, Robotniczą, Leśną, Rydygiera, Świerkową, Aleją Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Pronaszko, Chlebowskiego, Leśną, Zuchową, ZMP, ZMS, Okólną, Sportową – powiedział dyrektor MOSiR Grzegorz Kaszubski.

Zawodnicy będą mieli do pokonania dwie pętle po 5 km. Start i meta biegu zlokalizowana będzie na stadionie. Zapisy elektroniczne ruszyły już 1 czerwca na stronie http://dzialdowskadycha2018.chiptiming.pl

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!