Młodzi tenisiści stołowi działdowskiego Dekorglassu wywalczyli tytuł mistrzów Polski w kategorii kadetów. Zawody rozgrywano w miejscowości Luboń woj. wielkopolskie.

Nasz zespół prowadzony przez trenera Wenlianga Xu grał w składzie: Maksymilian Miastowski, Patryk Lewandowski i Mateusz Rutkowski. Drużyna z Działdowa pokonała wszystkich swoich rywali, kolejno; Bronowiankę Kraków 3:2, CKFiS Bełżyce 3:0, Arkę Łętownia 3:1. W półfinale nasza drużyna wygrała z Kuźnią Martex Rybnik 3:1, a w finale mistrzostw pokonała Bogorię Grodziska Mazowiecki także 3:1. Najwięcej punktów dla barw Działdowa zdobył Maksymilian Miastowski, który wygrał 9 pojedynków singlowych (nie przegrał ani jednej walki) i do tego dorobku dorzucił trzy zwycięstwa w grze deblowej wraz z Patrykiem Lewandowskim oraz jedno w parze z Mateuszem Rutkowskim. Na złotym medalu się jednak nie skończyło. Patryk Lewandowski stoczył zacięty pojedynek w grze singlowej o wejście do finału, ale ostatecznie musiał uznać wyższość Kuby Kwapisia z Rawy Mazowieckiej i skończył mistrzostwa z brązowym medalem. Drugi brązowy medal Patryk zdobył jeszcze w grze mieszanej, grając w parze z Martą Kawiak z Ostródy. Maksymilian Miastowski także do złota w drużynie dorzucił jeszcze medal srebrny w grze deblowej z tenisistą z Drzonkowa, Damianem Korczakiem oraz miejsce w przedziale 5-8 w grze pojedynczej. Ponadto Mateusz Rutkowski zakończył mistrzostwa w singlu na pozycji 17-24, a Zuzanna Madej uplasowała się w przedziale miejsc 47-64. To były wyjątkowo udane mistrzostwa dla działdowskiego Dekorgassu.