Już w najbliższą sobotę, 6 stycznia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie odbędzie się 3. edycja Noworocznego Turnieju Piłki Halowej. Podczas zawodów przeprowadzona zostanie zbiórka środków na rehabilitację Marcina Breńskiego, redaktora Radia7.

To już trzecia edycja noworocznych zmagań piłkarskich. W tym roku turniej przebiegać będzie pod hasłem „Gramy dla Marcina!”. Organizatorzy dedykują turniej Marcinowi Breńskiemu, popularnemu redaktorowi Radia7, który pod koniec września doznał udaru mózgu. Marcin przez wiele dni przebywał w śpiączce, na szczęście udało się go z niej wybudzić. Teraz przed nim długa rehabilitacja, która niestety kosztuje. Podczas turnieju odbędzie się m.in. licytacja gadżetów, z której wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie mławianina.

W turnieju piłkarskim udział weźmie osiem zespołów z Działdowa, Mławy oraz Gdańska. Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy i zagrają systemem „każdy z każdym”. Później najlepsi zagrają w półfinałach, a pozostali o miejsca 5-8. 

- Chcielibyśmy godnie rozpocząć sportowy rok w Działdowie. Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych halę odwiedzi wielu sympatyków sportu. Liczymy także na dużą frekwencję w czasie licytacji gadżetów. Zapraszamy wszystkich do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie. Początek w sobotę o godzinie 10.00 – mówi Marcin Karski, organizator turnieju.

Warto dodać, że turniej urozmaicą występy taneczne grup Fresh Flow Dance Academy, czyli akademii tańca Joanny Kolk.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!