W sobotę, 28 października w Centrum Kultury w Rybnie odbyło się uroczyste spotkanie par obchodzących jubileusz 50 i 60-lecia pożycia małżeńskiego.

Czternaście małżeństw z gminy Rybno na wniosek wójta gminy Rybno Tomasza Węgrzynowskiego otrzymało medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Uroczystość uświetniła Urszula Lidwin recitalem piosenek Ireny Jarockiej pt. „By coś zostało z tych dni”. Gratulacje, medale oraz upominki wręczali: wójt Tomasz Węgrzynowski, przewodniczący Rady Gminy Andrzej Kornacki, wiceprzewodniczący Dariusz Tara, radny Czesław Mederski, skarbnik gminy Zdzisława Kanicz i Urszula Lidwin. Spotkanie poprowadziła sekretarz UG w Rybnie Jolanta Jendrycka.

Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego świętowali: Helena i Zygmunt Ismer (Hartowiec), Jadwiga i Henryk Ługowscy (Rybno), Donata i Heronim Zakrzewscy (Jeglia).

Odznaczone pary z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego: Jadwiga i Feliks Marcinkowscy (Dębień), Barbara i Piotr Domżalscy (Koszelewy), Barbara i Eugeniusz Fafińscy (Hartowiec), Jadwiga i Jan Fafińscy (Rybno), Dominika i Roman Grabowscy (Szczupliny), Regina i Bogdan Graszek (Rybno), Maria i Jan Jabłońscy (Rybno), Teresa i Tadeusz Kamińscy (Tuczki), Elżbieta i Ryszard Kłosowscy (Koszelewki), Czesława i Jan Liberaccy (Groszki), Eugenia i Antoni Liberaccy (Naguszewo), Helena i Jan Mederscy (Kopaniarze), Bożena i Jerzy Niewidziała (Hartowiec), Anna i Mieczysław Żabik (Nowa Wieś).

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!