W piątek, 4 sierpnia dobiegły końca dwutygodniowe półkolonie „Aktywne Wakacje” dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie. Organizatorami półkolonii była Rada Sołecka oraz Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie.

Program półkolonii był bardzo atrakcyjny. - Półkoloniści uczestniczyli w warsztatach kulinarnych, tanecznych, rzeźbiarskich, zajęciach terenowych, sportowych, rekreacyjnych na świeżym powietrzu. Oprócz tych zajęć czekało na nich również wiele wyjazdów: do parku linowego w Lubawie, wioski garncarskiej w Kamionce, Górzna na warsztaty mydlarskie oraz Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, a także dwukrotny wyjazd na basen do Mławy – opowiada kierownik półkolonii Katarzyna Karbowska. Ostatniego dnia podczas pikniku nad jeziorem w obecności władz gminy oraz dyrektor szkoły dokonano podsumowania półkolonii. – Podczas podsumowania dzieci wypowiadały się na temat tego, która z atrakcji podobała im się najbardziej – mówi Katarzyna Karbowska. -  Cieszymy się, że uczestnicy i ich rodzice byli zadowoleni zarówno z oferty programowej, jak i sposobu jej realizacji – dodaje. 

 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!