W sobotę, 1 lipca na boiskach w Żabinach i Koszelewach rozegrano charytatywny turniej piłki nożnej o puchar prezesa GSZS Delfina Rybno Jana Rozentalskiego pod hasłem „Zagrajmy dla Małgosi”. Zebrane podczas zawodów środki przekazał małej Małgosi kapitan zwycięskiej drużyny.

W zawodach wzięło udział 17 drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy. W grupie A zagrały: Eurostyl Rybno, Team Działdowo, Kar-Hand Video i Gmina Dąbrówno, w grupie B: Nieustraszeni, Serwis informacyjny – Syla, Jabłonowo i Gospodarstwo Agroturystyczne – Renata Rudzińska, w grupie C: raDRUK, Sołectwo Dębień, Legion Lidzbark i RIN Meble, a w grupie D: Petarda Klonowo, Usługi Szklarskie – Gabryś Weinar, Leszcz, MKS Tęcza i Tytani Rybno. W trakcie rundy eliminacyjnej w Żabinach członkinie Stowarzyszenia „Żabianka” – Bożena Lewicka, Bożena Rozentalska, Marzena Gontarz, Dorota Kruszewska i Iwona Mondzelewska wraz z dziećmi przeprowadziły charytatywny kiermasz prac wykonanych na zajęciach plastycznych „Żabianki”.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!