Boisko przy Szkole Podstawowej w Płośnicy zmieniło się na jeden dzień w arenę muzycznych zmagań i zabawy. W niedzielę, 5 sierpnia odbył się tam bowiem IV Przegląd Orkiestr Dętych im. Jana Wiśniewskiego połączony z festynem sołeckim.

Uroczystości rozpoczęły się tradycyjnie na Skwerze im. Kapelmistrza Jana Wiśniewskiego, gdzie zaproszeni goście złożyli kwiaty, a orkiestry wspólnie wykonały jeden utwór. Następnie wszyscy wspólnie przeszli na boisko, gdzie wójt Krzysztof Groblewski oraz prezes OSP Krzysztof Duda oficjalnie otworzyli przegląd i powitali gości. Chwilę później plany zaczęła krzyżować pogoda, bowiem spadł rzęsisty deszcz i impreza musiała zostać przerwana. Na szczęście nie trwało to długo. Po blisko 20 minutach pogoda się unormowała i można było kontynuować przegląd. Na scenie jako pierwsza zaprezentowała się Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Lidzbarka pod dyrekcją kapelmistrza Grzegorza Orłowskiego wraz z tańczącymi dziewczętami.

Więcej w aktualnym wydaniu TD. 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!