W niedzielę, 27 sierpnia w Gródkach odbędzie się Gminne Święto Plonów. Początek uroczystości zaplanowano na godz. 12.45 przy remizie OSP, skąd przejdzie korowód dożynkowy na boisko sportowe. Tam o godzinie 13.30 odprawiona zostanie msza św. dziękczynna.

Następnie odbędzie się uroczyste rozpoczęcie dożynek, wręczenie odznaczeń „Zasłużony dla Rolnictwa”, koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy OSP Płośnica wraz z występem mażoretek oraz występy wokalne grup Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki. Podczas dożynek rozstrzygnięty zostanie konkurs „Najpiękniejsza wieś, najpiękniejsza posesja”, a także konkursy na najładniejsze stoisko oraz wieniec dożynkowy. Na godz. 17.00 zaplanowano występ kabaretu Mozaika. Później przyjdzie czas na tańce. Gwiazdą wieczoru ma być zespół Angel Songs, który zaprezentuje się o godz. 18.00. Następnie odbędzie się zabawa taneczna pod gwiazdami. Około godz. 22.30 planowany jest pokaz sztucznych ogni. 

 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!