Mieści się ona przy ul. Działdowskiej 10 A, w budynku byłej gazowni. Lokal zmienił się nie do poznania – obecnie jest to kilka pomieszczeń, takich jak sekretariat z gabinetem, kuchnia, pokój harcmistrzowski oraz główna sala.

W środę, 14 czerwca nastąpiło oficjalne otwarcie nowej harcówki. Podczas uroczystości nie zabrakło przecięcia wstęgi oraz podziękowań za nieocenioną pomoc. - Jestem przekonany, że członkom Hufca Lidzbark Welski nie zabraknie uporu i determinacji w dalszych działaniach zmierzających ku temu, aby zaplanowane przedsięwzięcia mogły zostać możliwie szybko i sprawnie zrealizowane. Życzę, aby to miejsce było pełne pozytywnych wspomnień, poszczególne piony rozwijały się, a nowi członkowie w swych gromadach i drużynach znaleźli swoje miejsce i pięli się wzwyż – mówił burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek. Nowa harcówka to teraz zadbane i przyjazne miejsce spotkań lidzbarskiej braci harcerskiej. Korzystać z niej będzie około 250 harcerzy z terenu całej gminy oraz lokalne organizacje i stowarzyszenia. 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!