Na terenie gminy Lidzbark co tydzień odbywają się tematyczne festyny, które organizują poszczególne sołectwa. Wiele z nich nawiązuje do produktów, z których słynie dany region. I tak w Słupie bawiono się podczas święta maliny.

Tego dnia na wszystkich zgromadzonych czekało mnóstwo atrakcji. Animatorzy z MGOK zorganizowali czas dzieciom proponując różnego rodzaje zabawy i konkursy. Ponadto organizatorzy zapewnili najmłodszym możliwość skorzystania z dmuchanych zjeżdżalni, eurobungee, malowania twarzy, przejażdżki konno i bryczką „Farmy Noego”. Niezwykłą atrakcję stanowił pokaz dużych baniek mydlanych oraz motocykle, które niespodziewanie pojawiły się w Słupie. Dzięki gościnności i uprzejmości Koła Gospodyń Wiejskich dla wszystkich dostępny był grill, ciepłe przekąski, grochówka, napoje i oczywiście wiele pyszności z malinami. Festyn zakończył się zabawą taneczną przy akompaniamencie zespołu Exces.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!