Ponad stu uczniów z terenu gminy i miasta Lidzbark otrzymało stypendia burmistrza Macieja Sitarka. Dodatkowo aż 168 uczniów w nagrodę za zaangażowanie w życie społeczne szkoły i miasta pojedzie na wymarzoną wycieczkę i zwiedzi m.in. Bratysławę i Budapeszt.

Wręczenie nagród odbyło się na scenie podczas Dni Lidzbarka. Nagrody z rąk Burmistrza Lidzbarka Macieja Sitarka oraz jego zastępcy odebrało ponad 100 uczniów. – Każdy z nas potrzebuje właściwej motywacji do pracy, pochwały, nagrody za rzetelne jej wykonanie. Szczególnie jest to potrzebne ludziom młodym, którzy dopiero kształtują swoją osobowość – mówił do uczniów burmistrz Maciej Sitarek. – Jesteście przyszłością naszej gminy. Rodzicom nagrodzonych dzieci przekazuję wyrazy swojego uznania a nauczycielom dziękuję za wkład pracy i edukację naszych młodych mieszkańców – dodał. Warto zaznaczyć, że liczba wyróżnionych rośnie z każdym rokiem. W 2015 r. stypendia otrzymało 47 uczniów, w tym roku liczba była już ponad dwa razy większa.

Stypendia to nie jedyna nagroda, jaką otrzymali uczniowie. Po raz pierwszy w historii miasta aż 168 uczniów otrzymało bilet na „Wyjazd moich marzeń”. W podziękowaniu za zaangażowanie w życie społeczne szkoły i miasta uczniowie pojadą na wycieczkę, podczas której zwiedzą m.in. Bratysławę, Budapeszt, a także niemieckie miasto partnerskie Oebisfelde. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!