Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego to okazja do podziękowania za miłość i wspólnie spędzone chwile.

1 lipca złote gody obchodziły pary, które w związek małżeński wstąpiły w pierwszej połowie 1968 roku. 18 par odznaczonych zostało specjalnym medalem przyznawanym przez prezydenta RP. Medale oraz dyplomy wręczył małżonkom burmistrz Maciej Sitarek. Życzył zdrowia, szczęścia i wielu kolejnych wspólnie spędzonych lat.

Odznaczeni zostali: Halina i Henryk Borowscy, Halina i Ryszard Gajewscy, Celina i Kazimierz Jabłońscy, Danuta i Wojciech Jaruga, Renata i Władysław Kaczorowscy, Janina i Ryszard Kotowscy, Teresa i Idzi Kozłowscy, Teresa i Henryk Lewandowscy, Teresa i Józef Murawscy, Stanisława i Roman Pszenny, Barbara i Jerzy Rutkowscy, Halina i Edmund Rynkowscy, Halina i Kazimierz Skolmowscy, Genowefa i Jan Stefańscy, Bogusława i Edward Szczepańscy, Jadwiga i Jan Szczepańscy, Wiesława i Stefan Tułodzieccy oraz Regina i Józef Wierzchołowscy.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!