Tuż po świętach ruszają prace związane z długo oczekiwaną przebudową targowiska miejskiego w Lidzbarku. Inwestycja została podzielona na etapy, dzięki czemu handel będzie odbywał się normalnie.

Dzięki inwestycji targowisko w Lidzbarku zyska nowoczesny wygląd. Pierwszy etap prac zakłada położenie kostki brukowej, zakup wiat handlowo-targowych, postawienie ogrodzenia, oświetlenia, a także zakup nowoczesnych, samoczyszczących się toalet. Zagospodarowane zostaną również tereny zielone. Na targowisku staną betonowe stoły dla sprzedawców. Na ten cel władzom Lidzbarka udało się uzyskać blisko milion złotych w ramach współpracy z SSS LGD z PROW Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Wartość całego zadania wynosi 1,6 mln zł. Wykonawcą inwestycji jest firma KAMEX, która zakończy prace na przełomie maja i czerwca. Prace remontowe podzielone zostaną na etapy, dzięki czemu targowisko będzie funkcjonowało normalnie.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!