Już w sobotę, 24 lutego, w hali widowiskowo-sportowej w Lidzbarku spotkają się miłośnicy Zumba Fitness, od kilku lat uwielbianej przez tysiące kobiet i nie tylko... To już II edycja imprezy, ponieważ 2 lata temu odbył się pierwszy maraton Zumba Fitness, który okazał się wielkim sukcesem organizatorów.

- Dzięki pomocy finansowej Stowarzyszenia „Wrota Mazur” będziemy mogli w tym roku spotkać się ponownie. Ta edycja jest wyjątkowa, ponieważ rozpoczynamy nieco później. Chcemy uczestnikom oraz tancerzom stworzyć wyjątkowy klimat podczas maratonu, a do tego potrzebny jest nam półmrok na zewnątrz. W tym roku czeka nas również specjalne niespodzianka, bo maraton zakończy się występem gwiazdy wieczoru. Mogę tylko zdradzić, że jeszcze czegoś takiego u nas nie było, a na pewno spodoba się nie tylko młodzieży, ale też starszym uczestnikom imprezy – mówi Patrycja Karczewska. – Także w tym roku przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody dla uczestników Maratonu. Chcemy, aby jak najwięcej osób mogło zobaczyć, czym jest Zumba Fitness – dodaje. - Uczestnikiem maratonu może być każdy! Zapraszamy też osoby, które do tej pory nigdy nie miały styczności z Zumbą Fitness. Z doświadczenia wiem, że przyjeżdżają na maraton ludzie, którzy uprawiają inne sporty, ale chcą spróbować czegoś nowego. W tym roku mamy aż 11 instruktorów, którzy przyjadą do nas z: Kielc, Torunia, Olsztyna, Działdowa, Ostródy, Mrągowa, Żuromina.

Koszt udziału w imprezie to 25 złotych i 30 zł w dniu Maratonu. – Mam nadzieję, że ze sprzedaży biletów uda nam się pokryć większość kosztów organizacji Maratonu Zumba Fitness Nocą. Jeśli nie, trudno. Najważniejsze, żeby impreza się udała i na tym się teraz skupiamy. Jeśli środki ze sprzedaży biletów przekroczą poniesione nakłady finansowe, to tradycyjnie zostaną przeznaczone na działalność naszego stowarzyszenia. A ponieważ zbliżamy się do rozstrzygnięcia konkursu plastycznego dla przedszkolaków „Zima wokół nas”, na pewno się przydadzą. W planach mamy też nową imprezę – I Wiosenny Rodzinny Rajd Rowerowy – mówi prezes Stowarzyszenia „Wrota Mazur” Tomasz Dudaniec. – Korzystając z okazji, postanowiliśmy też w jakiś sposób wesprzeć lidzbarskie Stowarzyszenie „Psia Przystań”. Dlatego wszystkich uczestników Maratonu prosimy o zabranie ze sobą czegoś dla podopiecznych stowarzyszenia. Mile widziana jest mokra i sucha karna. Jednak lepiej, żeby była to karma lepszej jakości, nawet jeśli będzie w małym opakowaniu. Odpowiednie żywienie ma znaczenie także dla zdrowia czworonogów. Przydadzą się również smycze i obroże, ale dla psiaków średniej i dużej wielkości. W „Psiej Przystani” potrzebna jest też słoma – informuje Agnieszka Kalisz. – Już dziś dziękujemy pozostałym sponsorom, bez pomocy których tego wydarzenia nie udałoby się zorganizować – dodaje.

24 lutego zapraszamy do Lidzbarka!!!

Artykuł sponsorowany

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!