W środę, 11 listopada grupa lidzbarskich miłośników jazdy na rowerze oraz sympatyków stowarzyszenia ,,Pozytywna Wieś Koty’’ wyruszyła jednośladami na Bieg Niepodległości w Rybnie. Trasa liczyła około 50 kilometrów, a uczestnicy rajdu w ramach świętowania tego szczególnego dnia udekorowali rowery biało-czerwonymi flagami.

W Rybnie wszyscy wzięli udział w biegu ,,Przegonić Raka”, promującego zdrowy styl życia. W biegu na 2,5 km wystartowali: Izabela Rzeszutko, Grażyna Wąsiewska i Arkadiusz Kalisz. Wójt Gminy Rybno uhonorował uczestników pamiątkowymi koszulkami oraz medalami.

Wspólna aktywność fizyczna oraz radość z jazdy na rowerze towarzyszy grupie przez cały rok. Wspólne przejazdy organizowane są cyklicznie. W 2017 roku lidzbarscy cykliści wzięli udział m.in w imprezie organizowanej przez trzy gminy - ,,Razem do Trójstyku’’, a także zwiedzali ciekawe miejsca np. „Bagienną Dolinę Drwęcy” (tu trasa liczyła około 75 km). „Zachęcamy do wspólnej aktywności fizycznej, bez względu na wiek - w zdrowym ciele zdrowy duch” to motto przewodnie lidzbarskich miłośników jazdy rowerem.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!