Od piątku do niedzieli Lidzbark był stolicą rozrywki. Przez trzy dni mieszkańcy oraz turyści świętowali dni miasta i gminy, w trakcie których nie zabrakło koncertów oraz konkursów. Tegoroczną gwiazdą był zespół KOMBII, który przyciągnął tłumy.

Dni Lidzbarka 2017 rozpoczął występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP z Lidzbarka. Następnie oficjalnego otwarcia imprezy dokonał burmistrz Maciej Sitarek. Tego dnia na scenie królowała muzyka disco polo. Jako pierwszy przed lidzbarską publicznością wystąpił zespół Reflex. Gwiazdą wieczoru była znana discopolowa formacja Piękni i Młodzi, a tuż po koncercie wszyscy bawili się do późnych godzin wieczornych na dyskotece pod gwiazdami. Sobotnie świętowanie rozpoczęto z samego rana. Już o godzinie 10 na lidzbarskiej plaży rozegrano turniej piłki siatkowej. Następnie odbył się rodzinny trójbój: pływanie wpław, pływanie na kajaku oraz bieganie. Do aktywności zachęcano również plażowiczów, na plaży miejskiej zorganizowano m.in. wodny aerobik. 

Cały artykuł w TD nr 31 z dnia 1 sierpnia  2017r.

Kliknij by zobaczyć galerię zdjęć

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!