Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty! Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy wyrazy podziękowania i uznania za pracę na rzecz rozwoju edukacji i szkół w Powiecie Działdowskim. Każdego dnia realizując swoje zawodowe zadania, odgrywacie Państwo ważną rolę w procesie kształcenia i wychowania młodzieży, ponieważ w dużym stopniu to od Was zależy, jaką drogę edukacyjną i zawodową wybiorą uczniowie oraz jaką postawę przyjmą w dorosłym życiu.

Dziękując za odpowiedzialną pracę, życzymy radości z uczenia i wychowywania młodych ludzi, satysfakcji z odkrywania i rozwijania uczniowskich talentów, dumy z sukcesów wychowanków oraz twórczego zapału do podejmowania nowych wyzwań.
Niech Państwa wiedza, doświadczenie i postawa spotykają się z uznaniem rodziców oraz szacunkiem uczniów, niech stanowią dla młodego pokolenia inspirację do własnego rozwoju oraz poszukiwań.
Dzień Edukacji Narodowej to także święto uczniów.

Drodzy Uczniowie, w szkole nie tylko zdobywacie wiedzę i doskonalicie umiejętności, ale uczycie się odpowiedzialności, tolerancji, wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Stajecie się dojrzałymi osobami, realizującymi swoje ambitne plany i marzenia. Życzymy Wam, aby wykształcenie zdobyte w naszych szkołach zapewniło każdemu z Was indywidualny rozwój, a w przyszłości stało się dla Was źródłem satysfakcji, życiowego spełnienia i zawodowego sukcesu.

Przewodnicząca Rady Powiatu Działdowskiego      
Magdalena Anczykowska      

Starosta  Działdowski      
Marian Janicki      

Wicestarosta      
Marian Brandt      

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!