Od wprowadzenia ustawy regulującej zakłady bukmacherskie w Internecie, liczba dostępnych stron, gdzie legalnie można grać w Internecie znacząco zmalała. Nie należy się jednak przejmować, bo kolejne firmy posiadają licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka ich kursy wydają się mniejsze niż te, które możesz znaleźć u ich nielicencjonowanych konkurentów, to gra u nich, ma wiele zalet. Sprawdź, jakie plusy i minusy mają konkretni bukmacherzy oraz dlaczego warto grać u legalnego dostawcy zakładów wzajemnych.

- Skąd wiedzieć, czy bukmacher jest legalny?
- Jakie reperkusje może mieć gra w nielegalnym miejscu
- Legalni polscy bukmacherzy oraz to, co ich wyróżnia.

Skąd wiedzieć, czy bukmacher jest legalny?
Ustawy mają to do siebie, że są pisane językiem prawniczym, który może być niezrozumiały dla normalnego człowieka. Nie ma w tym nic złego, jednak nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Najprostszą rzeczą, którą możesz wykonać, jest odwiedzenie strony Ministerstwa Finansów. Znajdziesz tam listę licencjonowanych podmiotów, które mogą zaoferować zakłady bukmacherskie na terenie Polski. Pamiętaj, że pozycje na liście mogą ulegać zmianie, więc odwiedzaj ją za każdym razem, gdy chcesz sprawdzić Twojego nowego bukmachera.

Jakie reperkusje może mieć gra w nielegalnym miejscu
Pomimo tego, że gra u nielegalnego bukmachera nie wydaje się niczym groźnym, w końcu to tylko wizyta na stronie i obstawienie zakładu. Reperkusje mogą być jednak znacznie większe, niż się wydaje. Sama gra u nielegalnego bukmachera, czyli uczestnictwo w zagranicznej grze hazardowej jest pogwałceniem prawa kodeksu karnego skarbowego (kks). Sankcje mogą być bardzo dotkliwe i kosztować Cię do 120 stawek dziennych, czyli do 3 360 000 złotych Dodatkowo gracz nie może się tłumaczyć niewiedzą o łamaniu prawa – jego nieznajomość nie zwalnia z jego przestrzegania!

Legalni polscy bukmacherzy oraz co ich wyróżnia.
Na polskim rynku funkcjonuje co raz więcej legalnych bukmacherów, u których możesz założyć konto. Każdy z nich ma swoje wady oraz zalety, a wybór wcale nie będzie prosty.

Jednym z głównych graczy jest firma etoto. Wcześniej znana ze sponsoringu Piasta Gliwice, a teraz programów związanych z piłką nożną, oferuje dużą gamę produktów i gier. Sprawdź ich bonus powitalny, który może wynosić nawet 1500 złotych. Jednym z minusów jest to, że czasem strona długo się dogrywa.

Innym bukmacherem wartym uwagi jest forbet. Obecnie promuje się, sponsorując mniejsze kluby piłkarskie, które posiadają dużą rzeszę kibiców – KSZO Ostrowiec, czy Motor Lublin. Charakteryzują go dobre kursy (szczególnie na żużel) oraz przejrzysty interfejs. Minusem jest to, że występują drobne problemy z zakładami na żywo.

Najnowszym graczem na rynku firma betfan. Szczycą się, że uzyskali licencję w rekordowym czasie – regulaminowe 6 miesięcy. Jako nowy gracz na rynku, oferują bardzo atrakcyjne oferty dla nowych klientów. Sprawdź, je jak planujesz zmienić bukmachera.

Artykuł sponsorowany

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!