Działowscy policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie nakazu jazdy w prawo dla jadących ulicą Wolności w stronę ul. Męczenników.

W Działdowie z uwagi na trwające prace drogowe na ulicy Męczenników i utrudnienia związane z ruchem pojazdów został czasowo wprowadzony ruch dwukierunkowy ulicą Wolności od skrzyżowania z ulicą Wąską, gdzie dotychczas obowiązywał ruch jednokierunkowy. Oznacza to, że w tej chwili ruch ulicą Wolności po całej jej długości odbywa się w obu kierunkach. Dla jadących ulicą Wolności w kierunku skrzyżowania z ulicą Męczenników i Mławską obowiązuje nakaz skrętu w prawo w ulicę Męczenników (postawiony znak pionowy).

Niestety, kierujący nie stosują się do nakazu. - Informujemy, że policjanci kontrolują i będą kontrolować ruch pojazdów w tym rejonie, a wobec łamiących przepisy i jadących wbrew nakazowi jazdy w prawo będą wyciągane surowe konsekwencje zgodnie z przewidzianymi przepisami prawa. Apelujemy do użytkowników dróg i wszystkich uczestników ruchu drogowego o stosowanie się do znaków drogowych i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa ruchu drogowego -  mówi Justyna Nowicka z KPP w Działdowie. 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!