Policjanci z powiatu działdowskiego wyjaśniali okoliczności zdarzeń drogowych z udziałem kierujących samochodami osobowymi. Do jednego z nich doszło na trasie Truszczyny – Dębień, gdzie kierujący osobowym vw z nieustalonych przyczyn na łuku drogi zjechał na pobocze uderzając w przydrożne drzewo. Drugie miało miejsce w gminie Iłowo-Osada niedaleko skrzyżowania na Mansfeldy i Gajówki. W tym przypadku kierujący volvo wjechał do rowu.

We wtorek, 27 listopada około godz. 6.40 na trasie Truszczyny – Dębień doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobowego volkswagena. - Jak ustalili przybyli na miejsce policjanci, kierujący autem z nieustalonych przyczyn na łuku drogi zjechał na pobocze uderzając w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowały trzy osoby - mówi oficer prasowy Justyna Nowicka. - Kierujący oraz pasażer z ogólnymi obrażeniami zostali przewiezieni karetką pogotowia do szpitala w Iławie, natomiast pasażerka, również z ogólnymi obrażeniami, została przewieziona do szpitala w Działdowie. Kierujący pojazdem był trzeźwy - dodaje. 

W czwartek, 29 listopada między godziną 5 a 6 rano oficer dyżurny KPP w Działdowie otrzymał informację o pojeździe znajdującym się w rowie. Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 544 na odcinku prowadzącym z Działdowa do Iłowa-Osady. - Policjanci na miejscu ustalili markę i dane właściciela pojazdu. Volvo kierował 32-letni mieszkaniec gminy Iłowo-Osada, który z niewyjaśnionych przyczyn zjechał autem do rowu i oddalił się z miejsca zdarzenia do miejsca zamieszkania — mówi oficer prasowy Justyna Nowicka. W chwili zatrzymania mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Policjanci mężczyznę zatrzymali do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!