Policjanci z Działdowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia komunikacyjnego, do którego doszło w sobotnie wczesne popołudnie. 65-latek został potrącony przez pociąg. Wszystkie czynności wykonywano pod nadzorem Prokuratora Rejonowego z Działdowa.

W sobotę, 20 października na trasie kolejowej na odcinku Działdowo-Burkat doszło do nieszczęśliwego zdarzenia z udziałem pieszego i pociągu.

— Pociąg relacji Bydgoszcz-Warszawa Zachodnia uderzył w przechodzącego po torach mężczyznę. 65-letni mieszkaniec gminy Działdowo został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Działdowie. Mimo prowadzonej nieprzerwanie akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł w szpitalu. O zdarzeniu poinformowano Prokuratora Rejonowego w Działdowie. Na miejscu policjanci kryminalni wspólnie z technikiem zabezpieczyli ślady oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia — mówi Justyna Nowicka z KPP w Działdowie

Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia działdowska policja pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!