Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym nieporozumień. W trakcie interwencji okazało się, że kobieta uczestnicząca w kłótni jest poszukiwana listem gończym. Trafiła do policyjnej celi, skąd zostanie przekazana do aresztu śledczego.

W środę, 27 grudnia tuż po godzinie 19 oficer dyżurny komisariatu w Lidzbarku otrzymał zgłoszenie dotyczące nieporozumień w jednym z domostw na terenie gminy Płośnica. Skierowany pod wskazany adres patrol policji zastał na miejscu mężczyznę i jego konkubinę. Podczas ustalania okoliczności zaistniałej sprzeczki okazało się, że kobieta jest poszukiwana listem gończym. Funkcjonariusze zatrzymali 45-latkę i osadzili w policyjnej celi, a następnego dnia przetransportowali do aresztu.

Kobieta była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie w celu odbycia kary 4 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży z włamaniem i rozboju. 45-latka z Żywca odbyła już część kary i została zwolniona warunkowo z 3-letnim okresem próbnym. W związku z tym, że w tym czasie dokonała kolejnego przestępstwa, sąd zawiesił okres próbny i ponownie wezwał kobietę do odbycia pozostałej zasądzonej wcześniej kary pozbawienia wolności.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!