Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj na jednej z ulic w Rybnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 54-letni mężczyzna jechał na rowerze i się przewrócił. Kiedy próbował wstać z jezdni, został potrącony przez samochód. Zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18.00 niedaleko stacji paliw w Rybnie. - Skierowany na miejsce zdarzenia policyjny patrol zastał leżącego na jezdni mężczyznę a obok niego rower. Funkcjonariusze ustalili, że potrącony mieszkaniec Rybna znajdował się na prawej stronie drogi i próbował podnieść się z jezdni. W tym momencie został potrącony przez samochód – mówi st. sierż. Justyna Nowicka z KPP w Działdowie.

54-letni mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala w Działdowie, gdzie zmarł. Kierujący oplem, 29-letni mieszkaniec gminy Rybno, był trzeźwy i nie doznał żadnych obrażeń.

Policja pod nadzorem prokuratury ustala szczegóły i okoliczności tego zdarzenia. 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!