Policjanci z Działdowa wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów. Kierujący jednym z aut nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w niego, a ten w stojące przed nim auto oczekujące na skręt w lewo. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Sprawca odpowie najprawdopodobniej za spowodowanie kolizji.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 4 listopada po godzinie 13 w miejscowości Iłowo-Osada. Wezwany na miejsce patrol ruchu drogowego zastał uszkodzone samochody, dwa osobowe i jeden ciężarowy. Według wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym marki Mercedes nie zachował należytych środków ostrożności i uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki Porsche, a ten z kolei uderzył w stojący przed nim pojazd marki Audi. - Kierująca audi oczekiwała na skrzyżowaniu przygotowując się do skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia kierowca mercedesa wraz z pasażerem zostali przewiezieni do szpitala w Działdowie. Doznali oni ogólnych obrażeń ciała i otarć naskórka. Jeszcze tego samego dnia opuścili placówkę medyczną – informuje st. sierż. Justyna Nowicka z KPP w Działdowie. Wszyscy kierujący biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Na czas prowadzonych czynności zorganizowano objazd innymi ulicami miejscowości. Sprawca zdarzenia, mieszkaniec Działdowa, odpowie najprawdopodobniej za spowodowanie kolizji.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!