Na trasie Działdowo – Sarnowo samochód uderzył w drzewo. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zdarzenia, nie zastali kierowcy. Był tylko pasażer, który wymagał hospitalizacji. 

Do zdarzenie doszło we wtorek, 12 września po godz. 8:00. Wezwany na miejsce zdarzenia policyjny patrol zastał uszkodzony pojazd, w środku którego na miejscu pasażera siedział młody mężczyzna. Za kierownicą auta nie było nikogo. Pasażer nie potrafił logicznie wytłumaczyć, co się stało z kierowcą. Z uwagi na doznane obrażenia mieszkaniec Działdowa został hospitalizowany, a w szpitalu pobrano od niego krew do badań. W trakcie rozmowy z policjantami gubił się w zeznaniach. Ostatecznie przyznał, że to on siedział za kierownicą hondy. Powiedział, że chciał uniknąć odpowiedzialności za spowodowanie kolizji, ponieważ nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna odpowie za kierowanie autem bez uprawnień i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. 

Dodatkowo podczas oględzin pojazdu, policjanci znaleźli marihuanę. Jeżeli okaże się, że należała ona do mieszkańca Działdowa, grozić mu będzie kara pozbawienia wolności do lat 3.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!