Już dziś w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie ul. Wyspiańskiego 1 o godzinie 18. rozegrany zostanie mecz siatkówki męskiej. Celem meczu i całej imprezy jest pomoc Marcinowi Breńskiemu, dziennikarzowi Radia 7, który doznał ciężkiego udaru.

Aktualnie Marcin przebywa na rehabilitacji w mławskim szpitalu. Mowa u Marcina powoli powraca, ale gorzej jest ze sprawnością fizyczną, nie chodzi, a nawet samodzielnie nie siedzi. Marcina czeka długa i żmudna rehabilitacja, aby wróciły wszystkie funkcje życiowe. Marcin Breński jest dziennikarzem sportowym i chciałby wrócić do pracy, która jest jego pasją. Żeby to osiągnąć potrzebuje on pomocy i wsparcia. Jego przyjaciele po raz kolejny chcąc mu pomóc, zorganizowali dla niego charytatywny mecz siatkówki, na który zostali zaproszeni wybitni polscy siatkarze i trenerzy. Na spotkaniu w Mławie będą m.in.: Paweł Zagumny, Łukasz Kadziewicz, Piotr Gacek, Zbigniew Lubiejewski, Paweł Papke, Ireneusz Nalazek, Ireneusz Mazur, Grzegorz Ryś.

W trakcie trwania meczu będzie prowadzona aukcja, z której dochód zostanie przekazany dla Marcina na rehabilitację. Będzie można wylicytować złoty medal Mistrzostw Świata 2014, koszulki reprezentacji Polski z autografami i mnóstwo innych gadżetów.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!