Budynek świetlicy w Dźwierzni oraz pomieszczenia świetlicy w Brodowie zostaną wyremontowane i wyposażone. Wszystko dzięki dofinansowaniu, które w minionym tygodniu otrzymała gmina Iłowo-Osada.

Wójt Sebastian Cichocki wraz ze skarbnikiem gminy Teresą Wiecińską podpisali umowę na realizację projektu pn. „Modernizacja 3 obiektów użyteczności publicznej w sołectwach Iłowo-Osada, Dźwierznia i Brodowo”. - W ramach przedsięwzięcia zostanie wykonana modernizacja pomieszczeń budynku świetlicy w miejscowości Dźwierznia oraz pomieszczeń budynku świetlicy w Brodowie, gdzie zostaną wykonane prace remontowe, instalacje sanitarne, elektryczne oraz zakupione zostanie wyposażenie kuchni – mówi wójt Sebastian Cichocki. Ponadto w miejscowości Iłowo-Osada na działce przy ul. Akacyjnej zostaną wykonane roboty pielęgnacyjne na istniejącym placu zabaw, utwardzona zostanie ścieżka spacerowa oraz doposażony zostanie plac zabaw i siłownia zewnętrzna. Na realizację operacji przyznano środki finansowe w wysokości 126 488,00 zł.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!