Policjanci poszukują 73-letniej Janiny Pawłowskiej z Iłowa-Osady. Kobieta wyszła z domu w poniedziałek, 9 grudnia, około godziny 13.00 i do tej pory nie wróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Pani Janina w chwili wyjścia ubrana była w kurtkę koloru jasny brąz o długości do łydki, brązowe grube rajstopy, spódnicę w ciemnym kolorze sięgającą za kolana, obuwie zimowe w kolorze czarnym i biały beret na głowie.

Kobieta cierpi na demencję starczą i choruje na cukrzycę. Zaginiona nie posiada przy sobie żadnych dokumentów i przedmiotów.

Wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt pod numerem 112 lub 23 698 02 00, 23 698 02 01 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Zakończyły się prace ekshumacyjne w okolicach lasu białuckiego, o których informowaliśmy w poprzednim wydaniu. W wyniku prac pionu śledczego IPN ujawniono szczątki ludzkie co najmniej 50 osób, w tym dzieci.

 

Na drodze wojewódzkiej między Mławą a Iłowem kierująca samochodem nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i uderzyła w słup energetyczny. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła pasażerka. Kierująca została przetransportowana do szpitala w Mławie. Uczestniczki zdarzenia to mieszkanki Ciechanowa.

 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!