W jednostkach podległych Starostwu Powiatowemu w ostatnim czasie nastąpiły zmiany na stanowiskach dyrektorów. Niedawno dowiedzieliśmy się, kto będzie kierował Zespołem Szkół nr 1 w Działdowie, teraz podano nazwiska nowych dyrektorów działdowskiego szpitala i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Ponadto już niedługo ogłoszony zostanie konkurs na dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg.

W połowie lipca informowaliśmy, że nowym dyrektorem Zespołu Szkół nr 1 w Działdowie będzie Tomasz Nąć – wieloletni nauczyciel informatyki i matematyki, który w konkursie pokonał dotychczasową dyrektor Magdalenę Kamińską. W tym samym czasie rozstrzygnięty został konkurs na dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Działdowie, w wyniku którego funkcję tę na kolejną kadencję powierzono Wojciechowi Lipce. Był to jednak dopiero początek większych zmian w powiecie, bowiem ogłoszono jeszcze następne konkursy.

Więcej w aktualnym wydaniu TD. 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!