Działdowscy harcerze mają nowe władze. Po dwóch kadencjach komendanta Andrzeja Umińskiego, jego miejsce zajął phm Marcin Król.

Zgodnie ze statutem Hufca ZHP Działdowo komendant nie może pełnić swojej funkcji dłużej niż przez dwie kadencje, a tak było w przypadku Andrzeja Umińskiego. W związku z tym przeprowadzono wybory na to stanowisko. W głosowaniu wybrano phm Marcina Króla. W zarządzie znaleźli się również: phm Ewa Brzozowska (odpowiedzialna za kształcenie i program), phm Ewelina Kaczorem (promocja i wizerunek), phm Magdalena Lipowska (skarbnik) oraz pwd Przemysław Lipowski (kwatermistrz). Ponadto harcerze wybrali komisję rewizyjną. Znaleźli się w niej: phm Mateusz Szulc, hm Katarzyna Różycka oraz phm Beata Kosek.

Harcerze serdecznie podziękowali poprzedniej komendzie za zaangażowanie i pracę włożoną w rozwój hufca. Natomiast nowo wybranym życzyli przede wszystkim wytrwałości oraz wielu ciekawych pomysłów i powodzenia w ich realizacji.

 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!