Od 10 do 21 czerwca planowane jest zamknięcie przejazdu kolejowego w Komornikach, na trasie prowadzącej do Kozłowa. Wiemy już, jak wyglądać będzie objazd. 

Prace związane z remontem przejazdu kolejowego w Komornikach muszą być prowadzone przy całkowitym zamknięciu drogi wojewódzkiej nr 545 na tym odcinku. Na czas prowadzenia robót przewidziane są objazdy:

- dla pojazdów o DMC do 3,5t oraz autobusów – z miejscowości Komorniki drogą powiatową nr 1253 N do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1904 N w Klęczkowie, a następnie DP 1904 N do DW 545. W przeciwnym kierunku ruch będzie odbywał się analogicznie.

- dla pojazdów ciężarowych – z Działdowa drogą wojewódzką nr 542 do Uzdowa i dalej drogą wojewódzką nr 538 do skrzyżowania z DW 545 w Rozdrożu. W kierunku przeciwnym ruch będzie odbywał się analogicznie.

Wykonawca zobowiązał się do umożliwienia przejścia pieszym i rowerzystom przez zdemontowany przejazd kolejowy, np. poprzez zabudowę tymczasowego pomostu.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!